Lanberry, Kombii i ELO na Dniach Leszna

Coroczne święto miasta zaplanowano na majowy weekend. Cykl imprez rozpocznie się w piątek -17.05 od wieczornego koncertu gwiazd. Na popularnym Smoku wystąpią: wokalistka Lanberry, zespół Kombii oraz Electric Light Orchestra Performed by Phil Bates.

Prace nad repertuarem trwały od początku roku. Zastanawialiśmy się czy piątkowego koncertu gwiazd nie zorganizować na lotnisku, lecz z uwagi na remont krajowej „dwunastki” z pomysłu zrezygnowaliśmy – tłumaczy Łukasz Borowiak, prezydent miasta. – Niewykluczone, że w kolejnych latach lotnisko będzie służyło jako miejsce dużych imprez plenerowych.

W sobotę na rynku wystąpią aktorzy znanymi z telewizyjnego show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Agnieszka Włodarczyk, Kaja Paschalska i Artur Chamski wcielą się w gwiazdy światowego formatu i przeniosą Leszno w klimat tego programu. Dodatkowo zaplanowano wiele zaskakujący konkursów oraz gier i zabaw z publicznością.

Atrakcją niedzieli będzie koncert orkiestry dętej miasta Leszna, która właśnie obchodzi swoje 25-lecie. A o godzinie 19.00 rozpocznie się leszczyński kabareton, w którym będą bawić kabarety K2 i Skeczów Męczących.

–1 marca ruszy przedsprzedaż biletów – informuje Maciej Mizgalski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury.

Bilety kupione za pośrednictwem internetu będą kosztować 10 złotych, a w kasie MOK do 1.05 – 5 zł, natomiast później – 10 zł.

W budżecie miasta zapisano 300.000 zł na organizację Dni Leszna. Pulę środków zwiększą wpływy z biletów. Środki mają pokryć honoraria artystów i koszty organizacji trzydniowego święta miasta. ds

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*