Lew odskakuje po wygranej z Gromem

Lider piłkarskiej, leszczyńskiej klasy okręgowej – Lew Pogorzela zachowuje wciąż miano jedynej niepokonanej drużyny. W 11 kolejce rozbił dotychczasowego wicelidera z Wolsztyna i umocnił się na czele.

Diw kolejne bramki dla Lwa zdobył Adam Staszewski, dla którego było to 13 i 14 trafienie w sezonie. Lew wygrał z Gromem 4:1.

Potknięcie Wolsztynian wykorzystała Wisła Borek Wielkopolski, rozbijając beniaminka z Wroniaw 6:0. Mogło być wyżej, ale bramkarskim instynktem wykazywał się wśród gości Dariusz Rubach, broniąc dwa rzuty karne.

Wpadkę w Poniecu zaliczyła Sparta Miejska Górka. Ostre strzelanie w Czaczu urządziła sobie Brenewia Wijewo, bijąc rywala aż 6:0. Niedobrze dzieje się w Pudliszkach, które oddały punkty za darmo Heliosowi Czempiń.

Wyniki 11 kolejki:

Piast Poniec – Sparta Miejska Górka 2:1

Lew Pogorzela – Grom Wolsztyn 4:1

Grom Czacz – Brenewia Wijewo 0:6

Tęcza Osa Osieczna – Korona Wilkowice 1:4

Dąb Kębłowo – Rydzyniak Rydzyna 3:4

Sarnowianka Sarnowa – GKS Włoszakowice 4:0

Helios Czempiń – Zjednoczeni Pudliszki 3:0 (wo) – goście zrezygnowali z gry

Wisła Borek Wielkopolski – Sokół Wroniawy 6:0

W tabeli na czele Lew Pogorzela – 27 punktów, przed Wisłą Borek Wielkopolski – 23 oraz trzema drużynami z dorobkiem 22 punktów: Spartą Miejska Górka, Gromem Wolsztyn i Rydzyniakiem Rydzyna. W dole tabeli: Sokół Wroniawy – 5 oraz Zjednoczeni Pudliszki i GKS Włoszakowice po 3 ,,oczka”. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*