Licealiści znów górą

Szczypiorniści Real Astromal Leszno znów nie znaleźli sposobu na SMS ZPRP Gdańsk. W I rundzie przegrali u siebie z ,,licealistami” po rzutach karnych. Teraz też ulegli młodzieży 29:27.

Gdańska drużyna świetnie rozpoczęła mecz od wysokiego prowadzenia (5:1). Stopniowo jednak goście z Leszna zaczęli odrabiać straty i jeszcze do przerwy udało się odwrócić wynik meczu na (13:15).

Po przerwie wynik cały czas oscylował w granicach remisu. Na 5 minut przed końcem Szkoła Mistrzostwa Sportowego rzuciła bramkę, która dała im prowadzenie (26:25). Leszczynianie byli jeszcze w grze, ale nie podołali zadaniu i przegrali nad morzem (29:27).

SMS ZPRP Gdańsk – Real Astromal Leszno 29:27 (13:15)

Bramki dla Real Astromal zdobywali: Giernas 10, Przekwas 4, Raczkowiak 3, Meissner 3, Szkudelski 2, Misiaczyk 2, Leder 2, Krystkowiak 1. (andre/fot.archiwum).