Lider przegrał w Krobi

56

Przedostatnią kolejkę spotkań rundy jesiennej rozegrali piłkarze leszczyńskiej klasy okręgowej. W Krobi doszło do pojedynku na szczycie, bowiem wicelider – Krobianka podejmował niepokonanego lidera z Chorzemina. Gospodarze zatrzymali Orkana, wygrywając 1:0.

Oba zespoły miały swoje okazje bramkowe, ale były nieskuteczne. Bramkę na wagę zwycięstwa gospodarzy zdobył po przerwie z rzutu karnego Jędrzej Urbański. Orkan znalazł więc na finiszu rundy jesiennej pogromcę, ale nie zaszkodziło mu to, bo na górze tabeli bez zmian.

Na trzecie miejsce w tabeli wspięła się jedenastka ze Śmigla, która gładko wygrała w Wilkowicach. Trzeci remis wywalczyła ostatnia drużyna tabeli – Dąb Kębłowo, remisując z beniaminkiem z Sarnowej. Aż siedem bramek ujrzeli kibice w Miejskiej Górce oraz w Kurzej Górze.

Wyniki 14 kolejki:

Sparta Miejska Górka – GKS Włoszakowice 7:0

Rywal Kurza Góra – Wisła Borek Wielkopolski 1:6

Rydzyniak Rydzyna – Juna Trans Stare Oborzyska 1:0

Korona Wilkowice – Pogoń Śmigiel 0:3

Dąb Kębłowo – Sarnowianka Sarnowa 2:2

Krobianka Krobia – Orkan Chorzemin 1:0

Promień Krzywiń – Zjednoczeni Pudliszki 1:1

Orla Jutrosin – Tęcza Osa Osieczna 3:0

W tabeli prowadzi Orkan Chorzemin – 35 punktów, przed Krobianką Krobia – 29 (jeden mecz rozegrany mniej) oraz Pogonią Śmigiel – 27 punktów. W dole tabeli: Tęcza Osa Osieczna i GKS Włoszaowice po 9, Rywal Kurza Góra – 6 oraz Dąb Kębłowo – 3 punkty. (andre/fot.archiwum).

 

19sty(sty 19)17:00Nasza imprezaGala Panoramy39. Plebiscyt na najpopularniejszych sportowców i trenerów regionu leszczyńskiego w 2017 roku17:00 Teatr Miejski w LesznieRozpoczęcie już za:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

*