Kto by się tego spodziewał. Początek sezonu w I lidze należy do zespołów z Wielkopolski. Rewelacją rozgrywek jest szczególnie Grunwald Poznań, który w sobotę podejmował będzie wicelidera z Leszna.

Poznaniacy rozegrali 4 spotkania i wszystkie wygrali. Prowadzą w tabeli z kompletem 12 punktów. Real Astromal notował już wpadki (przegrana w Warszawie, remis u siebie z Żukowem), ale ostatnio jak się wydaje wskoczył na odpowiednie tory, czego dowodem były zwycięstwa w Wągrowcu oraz u siebie z Polskim Cukrem Pomezanią Malbork. Suma 10 punktów daje zespołowi trenera Macieja Wieruckiego drugie miejsce.

Powoli poprawiać się będzie sytuacja kadrowa drużyny. Coraz bliżej powrotu na parkiet są Frieske i Bartłomiejczyk. Obu raczej jeszcze nie zobaczymy w sobotę, ale do gry powinien powrócić już Leder.

  • Będzie większa rotacja, a co za tym idzie zwiększenie siły zespołu. Zbyt krótka ławka, to dla każdego trenera spory kłopot. Grunwald rozpoczął sezon rewelacyjnie. Jedziemy tam powalczyć o dobry wynik – powiedział Maciej Wierucki, trener Real Astromal Leszno.

Dodajmy, że sobotnie spotkanie w stolicy Wielkopolski rozpocznie się o godzinie 17.00. Stawką jest fotel lidera rozgrywek. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*