LKS Szawer Leszno najlepszy w Drużynowym Pucharze Polski

Ten sezon rozpoczął się bardzo dobrze dla speedrowerowej drużyny z Leszna. W lidze nasz zespół jeszcze nie przegrał. Tym razem okazał się najlepszy w I rundzie Drużynowego Pucharu Polski. Ich młodsi koledzy też stanęli na podium, zajmując trzecie miejsce.

Leszczynianie wygrali w Żołędowie z dorobkiem 49 punktów. Wygrali, pomimo, że zespołu nie wspomógł choćby Bartosz Grabowski. Zawody były niezwykle wyrównane. Dwa punkty stracił do leszczynian Śląsk Świętochłowice, a trzy ,,oczka” zespół z Częstochowy.
Punkty dla LKS Szawer Leszno zdobywali: Hubert Kielaszewski 11, Patryk Kriger 12, Rafał Duliński 12, Mateusz Ludwiczak 14

W Żołędowie I rundę odjechali też juniorzy. Tu do końca o wygraną walczył zespół gospodarzy – Mustanga i Śląska Świętochłowice. Wygrali ci pierwsi z dorobkiem 56 punktów i dystansując Śląsk o dwa ,,oczka”. Trzecie miejsce zajęła młodzież z Leszna, inkasując 43 punkty. Na ten dorobek zapracowali: Kacper Homski – 11, Rafał Potoczny – 10, Kacper Piasecki – 12 i Jakub Ignyś – 10.(andre/fot.andre)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*