Dawid Kwiatkowski, Lou Bega i Alphaville gwiazdami Dni Leszna

Gwiazdy światowego formatu: Lou Bega i Alphaville oraz wokalista młodego pokolenia- Dawid Kwiatkowski, wystąpią podczas Dni Leszna. Bilety na koncert gwiazd, będą do kupienia już od najbliższego poniedziałku (19.03) w Informacji Turystycznej przy ul. Słowiańskiej i kasie Miejskiego Ośrodka Kultury. Dla mieszkańców Leszna bilety do 30 kwietnia będą w cenie 5 zł, a później 10 zł. Równolegle prowadzona będzie sprzedaż  biletów online w cenie 15 zł. Sprzedaż w tej formie skierowana jest do publiczności spoza Leszna.

Dni Leszna potrwają od 18 do 20 maja. Na ten wyjątkowy dla miasta weekend, organizatorzy zaplanowali szereg atrakcji. W sobotę (19.03) cykl imprez rozpoczną o godz. 10.00- Rynki Śniadaniowe, a na godz. 14.00 program przygotował Polski Związek Łowiecki w Lesznie. Zaplanowano m.in. zupę gulaszową na bazie dziczyzny i bigos myśliwski. Dzień zakończy “Pierwsza leszczyńska bitwa na hity”, w ramach której zapowiedziano zaskakującą konfrontację pt. “OPolskie przeboje kontra hity disco polo”

W niedzielę impreza rozpocznie się o godz. 14.00 blokiem programowym miejscowych artystów. W finale Dni Leszna zobaczymy “Kabareton”  podczas którego swoje skecze przedstawi kabaret Weźrzesz i Kabaret Młodych Panów. ds

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*