Michał Wiśniewski obsypał prezentami wychowanków domów dziecka

Michał Wiśniewski starał się znaleźć choć chwilę czasu dla każdego i zamienić kilka zdań zarówno z wychowankami domów dziecka, jak i personelem placówki. fot. Natalia Kurpisz
Michał Wiśniewski starał się znaleźć choć chwilę czasu dla każdego i zamienić kilka zdań zarówno z wychowankami domów dziecka, jak i personelem placówki. fot. Natalia Kurpisz

Wychowanków Domu Dziecka w Bodzewie i Gostyniu odwiedził znany muzyk i celebryta Michał Wiśniewski.

Lider Ich Troje przybył z wizytą do Domu Dziecka w Bodzewie we wtorek, 17 grudnia. Od rana wychowankowie placówek nie mogli doczekać się wizyty gwiazdy. Gdy w drzwiach pojawił się długo wyczekiwany gość, od razu na twarzach podopiecznych pojawił się uśmiech.

Michał Wiśniewski przywitał się z dziećmi i młodzieżą, a następnie wszyscy zasiedli do obiadu. Dla podopiecznych domu dziecka wizyta tego gościa to już tradycja.

Po wspólnie zjedzonym posiłku Michał Wiśniewski niczym św. Mikołaj rozdał prezenty, z których wychowankowie placówki cieszyli się równie bardzo, jak z możliwości spotkania z wokalistą. Paczki dla 30 dzieci powyżej 155 cm wzrostu skonstruował i ufundował New Yorker.

W paczkach były głównie ubrania : bluzy, sweterki, spodnie, buty, ale też plecaki, szaliki czy czapki. Natomiast dla 6 maluchów prezenty ufundowała Fundacja Po Pierwsze oraz Ziaja.

Celebryta z każdym zamienił kilka słów, a wzajemnej sympatii i życzliwości nie było końca. Dzieci były bardzo zadowolone i wdzięczne za prezenty, ale przede wszystkim za poświęcony przez wokalistę czas.

Wiśniewski odwiedza domy dziecka w całej Polsce. Robi to już od 20 lat właśnie w okresie świątecznym. Przypomnijmy, że wokalista sam wychował się w domu dziecka i zna sytuację młodych ludzi, którzy muszą wychowywać się bez rodziców.

Natalia Kurpisz