Na kortach Klubu Tenisowego Sporting, Przedszkole Miejskie nr 11 z Leszna zorganizowało Mikołajki 2016. Impreza odbywała się pod szyldem „Na sportowo z Mikołajem”.

Celem przedsięwzięcia było promowanie zdrowego i sportowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu z rodzicami. Nie zapominajmy, że im szybciej dzieci zarażą się pasją do sportu, tym zdrowiej będą się rozwijać.

Wydarzenie rozpoczęła  dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 11 w Lesznie – Bogumiła Kluczyk oraz p.o. managera klubu – Paweł Barczyński, zapraszając gości do zabawy.

Dzieci miały okazję uczestniczyć w zajęciach tanecznych, prowadzonych przez Martynę Gorwę – instruktorkę z Fitness Klub Sporting w Lesznie oraz brały udział w szeregu sportowych konkurencji, m.in. slalom z rakietą, skakanie z workach czy tor przeszkód. Konkurencje nie były punktowane. Wszystko odbywało się w atmosferze zabawy i rekreacji. Rodzice przedszkolaków także chętnie włączali się w zabawę i pomoc pociechom w konkurencjach.

Pierwsza w tym roku choinka, została ozdobiona przez dzieci i towarzyszyła gościom do samego końca.

Do przedszkolaków zawitał Mikołaj. Po tanecznej zabawie z dziećmi, usiadł dumnie na swoim tronie, a przedszkolaki z niezwykłym zaangażowaniem prezentowały swoje programy artystyczne.

Nie lada radość sprawiło im także dekorowanie tronu świętego Mikołaja, który był zachwycony ich pomysłami.

Nadszedł wreszcie czas na rozdawanie upominków. Każde z dzieci odważnie przywitało się ze świętym Mikołajem i po krótkiej rozmowie otrzymało słodki prezent.

Podczas imprezy, w klubie na rodziców czekała kawa, herbata i owocowa przekąska, z której w każdej chwili mogli skorzystać.

Mikołajki trwały do godzin wieczornych, a dzieci i rodzice z rumieńcami na policzkach zakończyli spotkanie i pożegnały Mikołaja, który wyruszał w drogę powrotną do śnieżnej Laponii. (andre/fot.archiwum).

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*