Najlepsze przepisy bezglutenowe na Wielkanoc

Jeśli przy waszym świątecznym stole wielkanocnym zasiądzie choćby jedna osoba z celiakią – dziecko lub dorosły na diecie bezglutenowej, sprawcie by poczuła się wyjątkowa. To wy dopasujcie się do niej, nie odwrotnie 🙂 Bo jeśli ktoś jeszcze myśli, że bezglutenowa kuchnia jest niesmaczna, to się myli. Tak dopracowałam moje przepisy bezglutenowe na Wielkanoc – KLIKNIJ, że zasmakują wszystkim przy stole. Żurek, pasztet, faszerowane jajka, galat, babka drożdżowa, pieczeń, biała kiełbaska – wszystko gluten free, wszystko pyszne :). 

W dzisiejszym wpisie, na poszczególnych stronach, prezentuję natomiast w wybranych kategoriach przepisy na świąteczne potrawy gluten free. Zapewniam, że wędliny bezglutenowe czy dania wielkanocne bez glutenu niczym nie różnią się od glutenowych. Przetestowałam to, w końcu na diecie jestem niemal 40 lat! Zerknijcie zatem na moje najlepsze przepisy bezglutenowe na Wielkanoc KLIKNIJ. W zestawieniu znajdziecie także filmiki.

Z kolei porady związane z przygotowaniem świątecznego stołu znajdziecie TUTAJ – BEZGLUTENOWA WIELKANOC. Polecam również wpis: Co dobrego kupić na Wielkanoc bez glutenu? – KLIKNIJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*