Mimo tabliczek z zakazem, spora grupa dzieci z rodzicami postanowiła sprawdzić nową atrakcję na rawickich plantach Fot. la

Chociaż na rawickiej Fiszgórce zjeżdżalnia jest już zamontowana, burmistrz Grzegorz Kubik przypomina mieszkańcom: „To nadal teren budowy”.

Burmistrz Kubik apeluje do rodziców i opiekunów dzieci, by jeszcze wstrzymać się z korzystaniem z górki i zjeżdżalni. W ostatnim czasie zostało zniszczone nawet ogrodzenie zabezpieczające teren budowy. W związku z tym burmistrz prosi o cierpliwość w korzystaniu z nowej atrakcji.

Zjeżdżalnia przy parku jeszcze nie jest czynna. Obecnie to teren budowy, a przed nami jeszcze trochę prac. Najważniejsza część już powstała, ale to nie znaczy, aby z niej korzystać. Musimy przygotować górkę w pełni, dlatego proszę o jeszcze chwilę cierpliwości – mówi burmistrz.

Zanim zjeżdżalnia zostanie udostępniona mieszkańcom, gmina musi wykonać jeszcze szereg prac poprawiających bezpieczeństwo. W najbliższych tygodniach mają zostać wykonane nowe schody z kostki granitowej (od strony Domu Kultury). LA

Cały artykuł w 20. numerze Panoramy Leszczyńskiej.

Zapraszamy do zakupu e-wydania:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*