Niemal na finiszu rejestracji poznaliśmy nazwisko piątego kandydatów

Wśród miast powiatowych naszego regionu najwięcej, bo aż po pięć osób chce sprawować stanowiska szefa samorządu w Lesznie, Wschowie i Kościanie. W grodzie nad Obrą nazwisko ostatniego z pretendentów do fotela burmistrza poznaliśmy niemal tuż przed końcem rejestracji kandydatów.

Jest nim Radosław Stachowiak, kandydat Komitetu Wyborczego Stowarzyszenie Porozumienia Samorządowego Ziemi Kościańskiej.
Radosław Stachowiak ma 34 lat i jest najmłodszym spośród wszystkich kandydatów na burmistrza Kościana, którzy startują w tegorocznych wyborach. Jest absolwentem administracji samorządowej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Na co dzień prowadzi własną działalność gospodarczą. Pełni też funkcję skarbnika Stowarzyszenia Porozumienie Samorządowe Ziemi Kościańskiej.

Swój program wyborczy oparł na sześciu filarach: ochronie środowiska naturalnego i zużycia energii, rewitalizacji obszarów miejskich, modernizacji miejskiej i powiatowej infrastruktury drogowej, rozwoju kultury fizycznej, sportu i terenów rekreacyjnych oraz ukierunkowaniu Kościana na miasto przyjazne kulturze i sztuce, młodzieży i seniorom oraz przedsiębiorcom i nowym inwestorom. mach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*