Niezła forma juniorskich zespołów Stainer Polonii

Dobrze w rozgrywkach bieżącego sezonu spisują się w swoich ligach piłkarskie, młodzieżowe drużyny Stainer Polonii 1912 Leszno. Liderem w swojej grupie są juniorzy, a junior młodszy zajmuje fotel wicelidera.

Zespół trenera Waldemara Jędrusiaka ma za sobą 11 spotkań, z których wygrał 10, a tylko raz pechowo przegrał i to na własnym boisku z wiceliderem z Kalisza. Poloniści mają 30 punktów i już o 8 punktów wyprzedzają Włókniarza 1925 Kalisz i o 11 ,,oczek” Jarotę Jarocin.

Dobrze radzi sobie też junior młodszy B1, w grupie 2. Tutaj Stainer Polonia dowodzona przez Jakuba Pujanka w 11 meczach zgromadziła dotąd 21 punktów, na które złożyło się 7 zwycięstw i 4 porażki. Nasz zespół zajmuje fotel wicelidera, ale strata do bezbłędnej Warty Poznań, która ma 33 punkty jest już duża. ,,Zieloni” wydają się być zresztą poza zasięgiem pozostałych drużyn tej ligi.

Odnotujmy jeszcze, że grający w ligach wojewódzkich trampkarz C1 po 10 spotkaniach zajmuje 4 miejsce z dorobkiem 17 punktów, a trampkarz C2 jest piąty ze zdobyczą 13 ,,oczek”. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*