Nieznaczna porażka Timeout Polonii we Wrocławiu

Koszykarze Timeout Polonii 1912 Leszno rozegrali kolejne sparingowe spotkanie. W środę gościli we Wrocławiu, gdzie zmierzyli się z WKK. Po równej grze ulegli rywalowi 86:75.

Najlepsza w wykonaniu mocno osłabionej drużyny z Leszna (brak Trubacza i Rostalskiego) była I kwarta wygrana przez gości z Leszna (26:20). Do przerwy minimalnie (43:40) prowadzili już gospodarze. To prowadzenie różnicą 3 punktów utrzymało się także przez kolejnych 10 minut. Wzrosło wtedy, gdy zespół Dawida Mazura był zmęczony, czyli w ostatnich minutach. Wszystko skończyło się wynikiem 86:75.
Punkty dla Timeout Polonii zdobywali: Kamil Chanas 17, Hubert Pabian 13, Stanferd Sanny 11, Jakub Krawczyk 11, Maciej Czemerys 9, Nikodem Sirijatowicz 8, Filip Pruefer 4, Szymon Milczyński 1, Michał Samolak 1.
Najwięcej dla WKK: Niedźwiedzki 28 i Prostak 15. (andre/fot.andre).