13 maja, w sobotę odbędą się spotkania 26 kolejki piłkarskiej IV ligi. Także tym razem zagrają tylko trzy nasze zespoły: Obra,  Rawia i PKS.

Wciąż w walce o pierwsze miejsce w tabeli pozostaje Obra 1912 Kościan. Teraz jednak nie wszystko zależy od naszego zespołu, który musi spoglądać też na innych.

Podopiecznych trenera Krzysztofa Knychały czeka niełatwe spotkanie na własnym boisku z Victorią Ostrzeszów. Zespół to oczywiście jak każdy do ogrania, ale dość nieobliczalny. Obra ma sporo kłopotów kadrowych, ale wierzymy, że szkoleniowiec kościańskiej ,jedenastki” tak poukłada zespół, że w sobotę będziemy widzieć tego efekty w postaci trzech punktów. Początek tego meczu o 16.00.

Także o 16.00 rozpocznie się mecz w Koźminie Wielkopolskim, gdzie Biały Orzeł podejmował będzie Rawię Rawag Rawicz. Rawia ostatnio po części powetowała sobie straty w lidze, wygrywając Puchar Polski na szczeblu OZPN Leszno. Czy pójdzie za ciosem i odblokuje się także w walce o ligowe punkty?

Najpóźniej, o godzinie 17.00 kibice usłyszą pierwszy gwizdek w spotkaniu PKS Racot z SKP Słupca. Gospodarze potrzebują punktów, by spokojnie myśleć o kolejnym sezonie w gronie IV-ligowców. W ostatnich tygodniach coś w tej drużynie drgnęło i mamy podstawy do tego, by liczyć na pełną pulę.

Punkty walkowerem tym razem otrzyma Kania Gostyń za nierozegrany mecz z wycofanym LKS Ślesin. Pauzować będzie z kolei Polonia 1912 Leszno. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*