Fot. arch

W najbliższy weekend swoje święto obchodzić będą babcie i dziadkowie. Wtedy do ich drzwi napływać będą wnuczęta, którzy z życzeniami, uśmiechem oraz drobnym podarkiem spędzą z nimi ten wyjątkowy dzień. Sztandarowymi prezentami są kwiaty, czekoladki czy laurka.

Na rynku dostępne są też różnego rodzaju ozdobne upominki jak np. kubek, fartuch, poduszka czy kapcie ze zdjęciem lub napisem- ,,Najlepsza babcia i dziadek na świecie” Jednak, co wręczyć nowoczesnym seniorom, którzy nie stronią od nowych technologii i ciekawostek ze współczesnego świata?

Jeśli nasi dziadkowie i babcie są młodzi duchem i zbędna jest im kolejna para kapci, ciepłych skarpet czy witamin na koncentracje to lepiej kupić coś, co sprawi im radość oraz otworzy horyzonty na nowe zainteresowania lub poszerzy ich hobby. Możliwości jest wiele. Wszystko zależy od ich preferencji oraz upodobań.

Mam bardzo nowoczesnych dziadków. Kilka lat temu sama uczyłam ich obsługi komputera i tabletu, dlatego teraz bez problemu serfują w sieci. Babcia inspiracje kulinarne czerpie z internetu, więc kupię jej podstawkę pod tablet żeby gotowało się jej wygodniej. Natomiast dziadek z racji tego, że jest bałaganiarzem i często gubi klucze otrzyma dźwiękowy lokalizator kluczy – mówi Joanna Juśkowiak z Leszna.

Nie da się ukryć, że postępujący wiek nie działa korzystnie na nasz wzrok. Dlatego aby zapewnić komfort czytania kupmy seniorom czytnik e-book’a. Natalia Kurpisz

Cały artykuł w 2. numerze Panoramy Leszczyńskiej.

Zapraszamy do zakupu e-wydania:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*