Ostrovia dopełni formalności?

W czwartek, 17 marca dojdzie w leszczyńskim Trapezie do rewanżowego spotkania I rundy play-off I ligi koszykarek pomiędzy XDemon Tęczą Leszno, a Ostrovią Ostrów Wielkopolski. Czy Ostrowianki już dzisiaj przypieczętują swój awans do kolejnej rundy?

Ostrowianki nie zawodziły przez cały sezon wygrywając rundę zasadniczą. Nasze panie rzutem na taśmę znalazły się w ósemce, ale już pierwszy mecz w Ostrowie Wielkopolskim pokazał, że o sprawienie sensacji będzie ciężko.

Wysoko wygrany pierwszy pojedynek przez Ostrovię stawia tę drużynę w komfortowej sytuacji przed rewanżem w Lesznie. Czy nasze panie nawiążą jeszcze walkę w rewanżu, czy spotkanie to będzie jedynie formalnością? Jeśli po raz drugi wygra Ostrovia, która na własnym parkiecie triumfowała wysoko 78:42, to wygra tę rywalizację do dwóch zwycięstw 2:0.

Jeśli natomiast leszczyniankom udałoby się powstrzymać faworytki do awansu, to wówczas dojdzie jeszcze do trzeciego, decydującego spotkania w Ostrowie Wielkopolskim w dniu 23 marca.

Warto przyjść w czwartkowy wieczór do Trapezu, bo być może jest to ostatnia okazja do obejrzenia ekipy z Leszna w rozgrywkach ligowych w tym sezonie. Początek meczu w Trapezie o godzinie 18.00. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*