Pięknie zagrali w „Królowej Śniegu”

Przedstawienie odbyło się w niedzielne (9 II) popołudnie w sali widowiskowej GOK-u we Włoszakowicach. Fot. Anna Maćkowiak
Przedstawienie odbyło się w niedzielne (9 II) popołudnie w sali widowiskowej GOK-u we Włoszakowicach. Fot. Anna Maćkowiak

Mieszkańcy gminy Włoszakowice mieli okazję przenieść się do baśniowej scenerii. Wszystko za sprawą przedstawienia pt. „Królowa Śniegu”. Wystawiła je grupa teatralna Tajemnica Słowa działająca pod skrzydłami Gminnego Ośrodka Kultury we Włoszakowicach.

Przedstawienie powstałe na podstawie baśni Hansa Christiana Andersen aodbyło się w niedzielne (9 II) popołudnie w sali widowiskowej GOK-u. Na scenie pojawili się adepci sztuki aktorskiej, którzy z przejęciem i ogromnym zaangażowaniem odgrywali swoje role. Spektakl wyreżyserowała Kinga Kaźmierczak, instruktorka grupy Tajemnica Słowa.

Organizatorzy zadbali o odpowiedni wystrój oraz klimat, nastrojową muzykę. Ci, którzy wybrali się do włoszakowickiego GOK-u, z pewnością nie żałowali. Widzowie, zarówno ci najmłodsi, jak nieco starsi, chętnie skorzystali z zaproszenia. Z zapartym tchem oglądali kolejne sceny włoszakowickiej „Królowej Śniegu”. Publiczność nagrodziła aktorów zasłużonymi brawami, a Tajemnica Słowa już myśli o kolejnych przedsięwzięciach.

Anna Maćkowiak