Piłkarskie emocje w Lidze Międzyokręgowej i okręgówce

Sobota, 30 kwietnia będzie jeszcze pracowita dla piłkarzy, także tych grających w Lidze Międzyokręgowej oraz leszczyńskiej klasie okręgowej. Kilka spotkań zapowiada się bardzo interesująco.

W Lidze Międzyokręgowej będziemy na starciu Pogoni Śmigiel z Promieniem Krzywiń. Na boisku przy ulicy Konopnickiej dojdzie do derbów ziemi kościańskiej. Pogoń jest na fali. Wręcz odwrotnie w Krzywiniu, gdzie doszło ostatnio do zmiany na stanowisku trenerskim. Zespół objął Marek Sowa, były zawodnik i trener Pogoni. Jest więc dodatkowy smaczek tego starcia, które rozpocznie się w sobotę o godzinie 13.00.

Do innego derbowego starcia dojdzie w Gostyniu. Tam w sao południe będąca na fali Kania podejmie Juna-Trans Stare Oborzyska. Goście wygrali wiosną tylko jeden mecz. W kilku innych pokazali ambitną postawę i przegrywali pechowo. Kania za to rozkręciła się po przeciętnej jesieni i na wiosnę jeszcze nie przegrała, wdrapując się już na 4 miejsce w tabeli.

W Chorzeminie o 14.00 zagra Korona Piaski, która gra w kratkę. Wiosną wygrała dwa razy, raz zremisowała i dwa razy przegrała. Szykuje się wyrównane spotkanie.
Na własnym boisku mecz rozegra będąca w bardzo trudnej sytuacji Orla Jutrosin, która o 15.00 podejmie Grom Plewiska. Wreszcie o 16.00 w Stęszewie zabrzmi pierwszy gwizdek w starciu miejscowego Lipna z Rawią Rawag Rawicz.

21 serię spotkań rozegrają z kolei piłkarze leszczyńskiej klasy okręgowej. Wszystkie sobotnie mecze rozpoczną się o 15.00, a najciekawiej zapowiada się starcie w Miejskiej Górce, gdzie wicelider – Sparta podejmie lidera – Grom Wolsztyn. Poniżej zestaw par. (andre/fot.andre).

Dąb Kębłowo – Tęcz Osa Osieczna
Helios Czempiń – GKS Włoszakowice
Lew Pogorzela – Grom Czacz
Piast Poniec – Brenewia Wijewo
Sarnowianka Sarnowa – Zjednoczeni Pudliszki
Sparta Miejska Górka – Grom Wolsztyn
Sokół Wroniawy – 4P4S Rydzyniak Rydzyna
Wisła Borek Wielkopolski – Korona Wilkowice

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*