Pływacy Astromal Akwawit mało gościnni (galeria)

Mało gościnni okazali się pływacy KP Astromal Akwawit Leszno podczas XVI Swimming Meeting. To młodzież z Leszna nadawała ton rywalizacji w imprezie, która odbyła się na Środowiskowej Pływalni Edukacyjnej.

Spośród zawodników z Leszna zwycięstwa odnosili: Olga Przybysz, Klaudia Błażyczak, Wojciech Nowak, Kacper Koczorowski. Wygrywały też sztafety chłopców i dziewcząt na dystansie 4×100 m. stylem dowolnym.

Nie wiem czy bardzo często wygrywaliśmy w tych zawodach, ale zgadza się, że kilka razy udało się nam stanąć na pierwszym stopniu podium, więc może i trochę mało gościnni byliśmy. Bardzo się cieszymy. Mamy sporo talentów, że wymienię: Przybysz, Błażyczak, Koczorowskiego, ale i ci młodsi, czyli Napiecek i Grzesiecki, bo oni też byli wśród dekorowanych. W każdy roczniku mamy kogoś kim możemy się pochwalić – powiedział Marek Grelewicz, wiceprezes KP Astromal Akwawit Leszno.

Nasz region reprezentował też Wodnik Rawicz. Tu najlepiej wypadł Marcin Jankowiak, który triumfował na 100 metrów dowolnym, dorzucając też raz drugie miejsce i dwa razy trzecie lokaty. (andre/fot.andre).

Zobacz wyniki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*