Po raz drugi została kobietą mafii

Aneta Nowak kolejny raz grając w filmie spełniła swe marzenia

Aneta Nowak spełniła swe marzenie i KOLEJNY RAZ wystąpiła w najnowszym filmie
reżysera Patryka Vegi

Któż z nas nie marzył o tym, aby choć raz w życiu stanąć przed kamerami i wystąpić w filmie? Anecie Nowak ze Starego Bojanowa udało się spełnić to dziecięce marzenie już kolejny raz. Zagrała w filmie Patryka Vegi pt. „Kobiety mafii 2”. Ponownie wcieliła się w rolę pani prokurator. Tym razem na wielkim ekranie można zobaczyć ją w scenie z Kasią Warnke. Przypomnijmy, że Aneta zagrała też w pierwszej części filmu „Kobiety mafii”.

Przemyt narkotyków na niespotykaną dotąd skalę, porwania i zabójstwa na zlecenie,  kradzież najdroższych, luksusowych samochodów, widmo globalnego terroryzmu i machinacje południowoamerykańskich karteli – tak w skrócie można przedstawić  najnowszą produkcję Patryka Vegi.

Reżysera nie trzeba specjalnie przedstawiać, bo znany jest z wielu różnych produkcji np. „Służby specjalne”, „Pitbull” czy „Botoks”. Jego filmy nierzadko są kontrowersyjne i wzbudzają wiele emocji. Najnowszy zaliczany jest do gatunku sensacyjnego. Po raz kolejny Vega pokazuje świat mafii z perspektywy kobiet, które wracają w gangsterskiej produkcji, wyznaczającej nowe standardy gatunkowe dla krajowej kinematografii. Film „Kobiety mafii 2” to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia sensacyjna, rozgrywająca się równocześnie na trzech kontynentach i w sześciu krajach: w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Maroku, Kolumbii i Dubaju.

– Udział w filmie jest dla mnie niesamowitą przygodą, spełnieniem siebie i sprawdzeniu się w innej roli. To też przerywnik w codziennym życiu. Myślę, że nie zachłysnęłam się tym światem. Zarówno aktorzy, jak i reżyser to bardzo fajni ludzie, zupełni tacy jak my.  Najfajniej jest, gdy w takim momencie, jak premiera filmu są ze mną znajomi z pracy.   Dziękuję wszystkim za wsparcie – mówi Aneta Nowak.

Aneta Nowak pracuje w dziale marketingu w klubie Unia Leszno. Na premierze pojawiła się z szalem ukochanego klubu, reprezentując barwy biało-niebieskie.

– Na planie filmowym panowała przyjazna atmosfera. Wyczuwalne było napięcie i powaga filmu, ale wszyscy byli dla siebie uprzejmi. Patryk Vega przed każda sceną udzielał rad, jak powinna ona wyglądać i w jaki sposób, powinni zachować się aktorzy. Wskazówki i  omawianie każdej ze scen jest pomocne, ponieważ można oswoić się z lękiem i uzyskać
informacje o tym, jak należy zagrać. Film współtworzy też masa ludzi, których nie widać, a bez których jego realizacja jest po prostu nie możliwa – tłumaczy Aneta Nowak.

Aneta zwraca wyjaśnia, że udziału w filmie nie traktuje jako lansu i nie jest szansą na rozwój aktorskiej kariery. To raczej spełnienie jej marzeń.

– Nie zagrałam w filmie, aby się w jakiś sposób wypromować. Spotykam się z pozytywnym odzewem, i to mnie cieszy, choć nie było celem występu w fimie. Ważne, że udział w produkcjach dał mi szczęście i radość – dodaje Aneta.
Natalia Kurpisz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*