Na początek do Wrocławia, potem z Gorzowem

Znamy już szczegółowy terminarz rozgrywek PGE Ekstraligi w sezonie 2018. Ju w I kolejce dojdzie do hitu, bowiem we Wrocławiu spotkają się tegoroczni finaliści, czyli Betard Sparta i FOGO Unia Leszno.

Rozgrywki rozpoczną się 6 kwietnia meczem w Tarnowie, gdzie ,,Jaskółki” podejmować będą ,,Myszy” z Zielonej Góry.

Wspomniany na wstępie hit we Wrocławiu z udziałem wicemistrza i mistrza Polski rozegrany zostanie nazajutrz, czyli 7 kwietnia (sobota). Dwa inne spotkania inauguracyjnej kolejki PGE Ekstraligi odbędą się w niedzielę. Wówczas zmierzą się MRGARDEN GKM Grudziądz z Włókniarzem Częstochowa oraz Cash Boker Stal Gorzów z Get Well Toruń.

Druga kolejka także rozłożona będzie na trzy dni. ,,Byki” pojadą w niedzielę 15 kwietnia, kiedy po raz pierwszy w lidze w nowym sezonie zaprezentują się przed własną publicznością, a podejmować będą zespół z Gorzowa.

W III kolejce leszczynianie wyjadą do Grudziądza (21.04), Z kolei 27 kwietnia FOGO Unia podejmować będzie Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra. W V rundzie znów zaprezentuje się swoim kibicom, bo na Smoczyka zawita drużyna spod Jasnej Góry (06.05). Pierwszą część sezonu nasz zespół kończył będzie w Toruniu (18.05), a potem u siebie z Tarnowem (27.05). Dwa tygodnie później (10.05) rozpoczną się rewanże i wtedy Byki pojadą do Małopolski na pojedynek ze swoją imienniczką. Sezon zasadniczy zakończy się 26 sierpnia. ,,Biało-niebiescy” podejmą Betard Spartę. Półfinały odbędą się 2 i 9 września, a finały 16 i 23 września. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*