Poczuj się bezpiecznie i odbierz „Pakiet życia”

Fot. gostyn.policja.gov.pl

Kilka lat temu Stowarzyszenie „Ja też pomagam” realizowało program pod nazwą „Pudełko życia”. Od kwietnia br. gostyńscy policjanci prowadzą podobny profilaktyczny program „Pakiet życia”, skierowany do osób starszych i wymagających wsparcia. Został on wzbogacony o informacje dotyczące przestępczości senioralnej oraz element odblaskowy.

„Pakiet życia” to pudełko z zawartością dwóch naklejek z logo programu, kartą informacyjną oraz ulotką z informacjami o zagrożeniach. W karcie informacyjnej, którą senior powinien wypełnić, znajduje się miejsce na informacje o chorobach, przyjmowanych lekach, danych kontaktowych do najbliższej rodziny, a także informacje o osobach, którym można powierzyć klucze do mieszkania czy też opiekę nad zwierzęciem na wypadek gdyby senior musiał zostać hospitalizowany.

Dostęp do pełnej treści artykułu jest płatny

Aby wykupić dostęp do pełnej treści artykuły należy wybrać opcję WYKUP. Jeśli posiadasz już kod dostępu, wybierz opcję ZALOGUJ. Więcej informacji w regulaminie.
Zaloguj się lub Wykup
Sprawdź Wykup
Anuluj

Wykup dostęp poprzez szybkie płatności DOTPAY.

Wykup dostęp poprzez SMS PREMIUM.

Wykup dostęp poprzez szybkie płatności DOTPAY (koszt 1,10 zł). Otrzymasz kod, który należy wpisać w pierwsze okno poniżej. Na koniec wciśnij "Odblokuj dostęp". Więcej informacji w regulaminie.
Kup kod
Odblokuj dostęp
Wykup dostęp poprzez SMS PREMIUM (koszt 1,23 zł brutto). Wyślij SMS o treści AP.OTO1 na numer 71068. Otrzymasz kod, który należy wpisać w pierwsze okno poniżej. Na koniec wciśnij "Odblokuj dostęp". Więcej informacji w regulaminie.
Odblokuj dostęp
Anuluj

Cały artykuł jest również dostępny w 16 numerze Panoramy Leszczyńskiej z 2018 roku. Zapraszamy do zakupu e-wydania:

[ult_dualbutton btn_hover_style=”Style 2″ btn_border_style=”solid” btn_color_border=”#eaeaea” btn_border_size=”1″ button1_text=”NEXTO” icon_link=”url:http%3A%2F%2Fbit.ly%2F29PKYcq|||” btn1_bghovercolor=”#dd6868″ button2_text=”EGAZETY” btn_icon_link=”url:http%3A%2F%2Fbit.ly%2F2a3mITH|||” btn2_bghovercolor=”#dd3333″ divider_text=”lub” divider_bg_color=”#dd3333″ title_font_size=”desktop:18px;” btn1_heading_style=”font-weight:bold;” btn2_heading_style=”font-weight:bold;”]

Autor artykułu: nat

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*