Swój ostatni mecz przed własną publicznością rozegra w tym sezonie futsalowa drużyna GI Malepszy Futsal Leszno. Leszczynainie ostatnio odblokowali się po czterech z rzędu porażkach i pokonali wysoko zespół z Pniew. W sobotę podejmować będą przedostatni w tabeli Mundial Żary.

Podopieczni trenerów Krysiaka i Kaczmarzyka po wspomnianej niefortunnej serii porażek spadli na szóste miejsce w tabeli. Ostatnio, pomimo mocno okrojonego składu poprawili sobie humory i wciąż mogą jeszcze zająć piąta lokatę na koniec rozgrywek i wyprzedzić Orlika Mosina.

Przede wszystkim jednak by tak się stało muszą pokonać w sobotę wspomniany Mundial Żary, ale i liczyć na potknięcie wspomnianego zespołu spod Poznania..

Sobotni przeciwnik jest jak najbardziej w zasięgu i do ogrania. Rywal, którego należy pokonać, tym bardziej, że na koniec naszą drużynę czeka piekielnie trudne zadanie w Zielonej Górze z niepokonanym dotąd liderem rozgrywek, który zmierza do I ligi.

Dodajmy, że ostatnie w tym sezonie spotkanie w leszczyńskim Trapezie odbędzie się w sobotę o 15.30. Wstęp na mecz jest wolny. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*