Policja szuka świadków

Policja szuka świadków wypadku sprzed miesiąca na rondzie Kombatantów w Lesznie. Fot. zdjęcie ilustracyjne
Policja szuka świadków wypadku sprzed miesiąca na rondzie Kombatantów w Lesznie. Fot. zdjęcie ilustracyjne

Policja próbuje ustalić jednego z uczestników zderzenia na rondzie Kombatantów w Lesznie z 17 stycznia br. Na pasach został uderzony rowerzysta, prawdopodobnie przez peugeota.

Wypadek miał miejsce rankiem (po szóstej) na rondzie Kombatantów. Nie miał szczególnie dramatycznego przebiegu, ale do dziś policjanci nie mogą zamknąć sprawy, bo brakuje drugiego uczestnika tego zderzenia.

Tego ranka kierujący samochodem osobowym, prawdopodobnie marki Peugeot, zjeżdżając z ronda w ul. Mickiewicza w kierunku ul. Piłsudskiego zderzył się z rowerzystą przejeżdżającym przez oznakowany przejazd rowerowy. 60-letni rowerzysta upadł na jezdnię. Uczestnicy zdarzenia porozumieli się, a następnie odjechali każdy w swoim kierunku – wyjaśnia Monika Żymełka z leszczyńskiej policji.

Policjanci liczą, że osoby, które widziały zdarzenie lub mają wiedzę o jego przebiegu, zgłoszą się do KMP w Lesznie. Kontakt z policjantami z wydziału dochodzeniowo – śledczego możliwy jest od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30 pod nr tel. 65 523 16 00 oraz 572 893 275.

Michał Wiśniewski