Ponad tysiąc nowych lamp w gminie

Fot. arch

Na terenie całej gminy nastąpi wymiana oświetlenia ulicznego. Stare lampy zastąpią nowe – ledowe. Wartość inwestycji wyniesie prawie 4 miliony złotych i potrwa kilka miesięcy.

Projekt unowocześnienia systemu oświetlenia drogowego na terenie gminy przewiduje wymianę opraw na nowe energooszczędne we wszystkich miejscowościach, w których zlokalizowane jest oświetlenie należące do ENEI. Wykonawcą będzie ENEA Oświetlenie spółka z o.o, która została wybrana w trybie „zamówień z wolnej ręki”.
Gmina nie miała specjalnego wyboru – lampy stanowią majątek ENEI, a ta zastrzegła, że nie wyraża zgody na udział w inwestycji innych podmiotów. Ostatecznie wynegocjowana kwota wynosi 3.975.166 złotych.

Dostęp do pełnej treści artykułu jest płatny

Aby wykupić dostęp do pełnej treści artykuły należy wybrać opcję AKTYWUJ. Jeśli posiadasz już kod dostępu, wybierz opcję ZALOGUJ. Więcej informacji w regulaminie.
Zaloguj się lub Wykup
Sprawdź Wykup
Anuluj

Wykup dostęp poprzez szybkie płatności DOTPAY.

Wykup dostęp poprzez SMS PREMIUM.

Aktywuj dostęp poprzez szybkie płatności DOTPAY (koszt 1,10 zł). Otrzymasz kod, który należy wpisać w pierwsze okno poniżej. Na koniec wciśnij "Odblokuj dostęp". Więcej informacji w regulaminie.
Kup kod
Odblokuj dostęp
Aktywuj dostęp poprzez SMS PREMIUM (koszt 1,23 zł brutto). Wyślij SMS o treści AP.OTO1 na numer 71068. Otrzymasz kod, który należy wpisać w pierwsze okno poniżej. Na koniec wciśnij "Odblokuj dostęp". Więcej informacji w regulaminie.
Odblokuj dostęp
Anuluj

Cały artykuł jest również dostępny w 3 numerze Panoramy Leszczyńskiej z 2019 roku. Zapraszamy do zakupu e-wydania:

AUTOR ARTYKUŁU: la

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*