Postrzelali w Łodzi

Kolejne wyjazdowe zwycięstwo odniosła futsalowa drużyna z Leszna. Koncert skutecznej gry dała jednak dopiero po przerwie.

Przewaga podopiecznych Tomasza Trznadela w meczu w Łodzi nie podlegała dyskusji. GI Malepszy Futsal Leszno dominowało od początku do końca, ale nieoczekiwanie w 8 minucie straciło bramkę. Kacper Konopacki jeszcze do przerwy wyrównał i po 20 minutach było rozczarowujące 1:1. Rozczarowujące, bo goście powinni byli spokojnie prowadzić.

Po przerwie skuteczność wróciła, co skończyło się egzekucją Malwee Łódź. Trzy bramki Niedźwiedzkiego, trafienie Walczaka i jeden ,,samobój” dały okazałe zwycięstwo naszej drużyny 6:1.

11 listopada leszczynianie wrócą do swojej hali, w której podejmą Team Lębork. (andre/fot.archiwum).