Sezon ślubny zbliża się wielkimi krokami. To szczególnie gorący czas dla didżejów, grających na weselach. Ci najlepsi mają terminy zajęte na dwa lata do przodu, ci którzy dopiero raczkują w branży, o klienta muszą ostro powalczyć.

Kim jest dobry didżej? To człowiek, który potrafi rozkręcić dobrą zabawę, a jednocześnie pozostać w jej cieniu. Człowiek z wysoką kulturą osobistą, umiejętnością eleganckiego wysławiania się w języku ojczystym i humorem na poziomie. To osoba, której nie zaskoczy na weselu muzyczne życzenie 16-latka i 90-latka. Dobry didżej doskonale wyczuwa nastrój na sali i odpowiednio dobiera repertuar muzyczny. Oczywiście, musi posiadać dobry sprzęt grający, a jego oferta powinna być przejrzysta.

Takich właśnie didżejów poszukujemy do naszego plebiscytu „Didżej z klasą”. W ubiegłym tygodniu zaprezentowaliśmy osoby wyłonione przez naszą redakcję, a teraz czekamy na wasze zgłoszenia. Rozejrzyjcie się wokół. Czy znacie didżejów zasługujących na miano „Didżeja z klasą”? Jeśli tak, zgłoście ich do naszej zabawy. Nagrodą w naszym plebiscycie jest statuetka, certyfikat „Didżeja z klasą”, miesięczna reklama na naszym portalu oraz prezentacja zwycięzcy na naszych łamach. Szukamy nie tylko ludzi doskonale sprawdzonych już w branży, ale także tych, którzy w Waszej opinii, zasługują na kredyt zaufania.

Na zgłoszenia czekamy do 19 marca. Potem pokrótce zaprezentujemy sylwetki zgłoszonych przez Czytelników didżejów i ruszy głosowanie esemesowe. Zwycięży didżej, który zdobędzie największą liczbę głosów. kab

Na zgłoszenia czekamy do 19 marca br. pod adresem: bodzinska@panoramaleszczynska.pl
W tytule wiadomości wpiszcie „didżej”, a w treści jego imię i nazwisko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*