Powalczy o Mistera Polski

Jacek Krówczyński otrzymał przepustkę do półfinału konkursu Mister Polski, który odbędzie się w czerwcu. Fot. Wojtek Mosiołek

W sobotę 16 marca w Studio Chmury w Warszawie zorganizowano casting do ogólnopolskiego edycji konkursu Mister Polski. Do dalszej rozgrywki dostało się szesnastu spośród pięćdziesięciu kandydatów. Wśród nich jest Jacek Krówczyński z Leszna, który otrzymał przepustkę do półfinału konkursu w czerwcu.

25-latek na co dzień realizuje się jako trener personalny w studiu treningu personalnego Dawida Łaty.

Media społecznościowe

Jego trenerskie poczynania można śledzić na fanpage’u Facebooka: „JEST Konkret by Jacek Krówczyński” oraz na Instagramie: _jacek.krowczynski. Półfinalista należy również do drużyny koszykarskiej 3 ligi WSTK Wschowa.

– Chciałem doświadczyć czegoś innego. Sporo osób namawiało mnie, abym spróbował swych sił w tym konkursie i to właściwie dzięki wsparciu rodziny, przyjaciół i znajomych zdecydowałem się pojechać na casting, który przeszedłem pomyślnie. Polegał on głównie na rozmowie z jury. Musiałem ich zachęcić i przekonać, że jestem ciekawą osobą, a że jestem raczej wygadany, to poszło mi całkiem nieźle. Drugi etap polegał na pozowaniu do zdjęć na ściance sponsora, a także pokazaniu sylwetki – wspomina Jacek Krówczyński.

Lęki i obawy

Jacek obawiał się, że w porównaniu z innymi kandydatami biorącymi udział w konkursie Mister Polski nie jest zbyt aktywny w mediach społecznościowych i nie ma zbyt dużej liczby fanów. Jednak na szczęście nie miało to żadnego wpływu na werdykt, który podjęło jury.

Przyznaje też, że mimo intensywnych treningów oraz dobrej kondycji fizycznej do finału Mistera Polski chce popracować nad jeszcze lepszym wyrzeźbieniem ciała. Jego receptą, którą chce wykorzystać również w finale jest luz, uśmiech na twarzy , a także wsparcie bliskich mu osób.

– Czuję się wyróżniony, a także doceniony. Do czerwca jest jeszcze trochę czasu, więc będę ćwiczył nad poprawą sylwetki. Nie mogę zawieść moich najbliższych, fanów oraz podopiecznych załogi „Dawid Łata Team” z którymi chcę się dzielić relacjami z przygotowań do finału na Facebooku i Instagramie – dodaje Jacek Krówczyński.

Znaczenie tytułu Zdobycie tytułu Mistera Polski może stać się przepustką do sławy i daje możliwość rozwinięcia kariery na kilku płaszczyznach.

Przykładem może być Jakub Kucner, który obecnie występuje w programie typu talent show „Taniec z gwiazdami”. Na ekranie można zobaczyć go również w serialu telewizyjnym „M jak miłość”, w którym wciela się w rolę policjanta.

Przypomnijmy też, że w 2017 roku finalistą Mistera Polski był Michał Lembicz z Leszna, który później wziął udział w niejednej kampanii reklamowej, kilku teledyskach oraz w kilkuset sesjach zdjęciowych.

Czy Jacek Krówczyński powtórzy jego sukces okaże się już niedługo, a dokładnie w czerwcu.

Jackowi gratulujemy i trzymamy kciuki w półfinale!

Natalia Kurpisz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*