Precz z policyjnymi psami

Mieszkańcy mają dość hałasów dobiegajacych z boksów policyjnych psów Fot. mich

„Pozwólcie nam spać. Precz z psami’’ – transparent o takiej treści pojawił się w poniedziałek przed komendą policji w Lesznie. Joanna Key, która go przygotowała, domaga się przeniesienia policyjnych czworonogów. Jak twierdzi – nie może spać, a mieszka w bloku sąsiadującym z komendą i psimi boksami.
Protest, którego inicjatorką i jedyną uczestniczką była Joanna Key został formalnie zgłoszony.

Zaprosiłam też sąsiadów, ale wielu z nich straciło nadzieję, że cokolwiek można zmienić w tej sprawie. Część mówi, że się przyzwyczaiła. Ja nie potrafię. Jestem w ciąży i nie przespałam spokojnie jednej nocy – wyjaśnia inicjatorka akcji.

Dostęp do pełnej treści artykułu jest płatny

Aby wykupić dostęp do pełnej treści artykuły należy wybrać opcję AKTYWUJ. Jeśli posiadasz już kod dostępu, wybierz opcję ZALOGUJ. Więcej informacji w regulaminie.
Zaloguj się lub Wykup
Sprawdź Wykup
Anuluj

Wykup dostęp poprzez szybkie płatności DOTPAY.

Wykup dostęp poprzez SMS PREMIUM.

Aktywuj dostęp poprzez szybkie płatności DOTPAY (koszt 1,10 zł). Otrzymasz kod, który należy wpisać w pierwsze okno poniżej. Na koniec wciśnij "Odblokuj dostęp". Więcej informacji w regulaminie.
Kup kod
Odblokuj dostęp
Aktywuj dostęp poprzez SMS PREMIUM (koszt 1,23 zł brutto). Wyślij SMS o treści AP.OTO1 na numer 71068. Otrzymasz kod, który należy wpisać w pierwsze okno poniżej. Na koniec wciśnij "Odblokuj dostęp". Więcej informacji w regulaminie.
Odblokuj dostęp
Anuluj

Cały artykuł jest również dostępny w 8 numerze Panoramy Leszczyńskiej z 2019 roku. Zapraszamy do zakupu e-wydania:

AUTOR ARTYKUŁU: mich

7 KOMENTARZE

  1. Gdybyście mieli 10m od domu 5 psów policyjnych…wyjacych cała noc, bawiących się garkami od karmy które uderzają o kojce…Wtedy byście wiedzieli jak to się żyje…śpi…I zbędne są komentarze że widziały galy Co brały kupując mieszkania bo wtedy przed aktem mieliśmy zapewnienie na piśmie od komendanta że psy będą przeniesione.To nie jest szczekanie, tj wycie, jeczenie…Wystarczy podejść pod płot.Zapraszamy…Mieszkancy

  2. Szczerze to też za płotem mam wilczura, który szczeka bez żadnego powodu często też w nocy. Totalnie głupie psisko, ale właścicielka bardziej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*