Promień lepszy od Kani. Cenny punkt PKS Racot

12 kolejka spotkań piłkarskiej Ligi Międzyokręgowej nie była zbyt udana dla drużyn z naszego okręgu. Zwycięstwo, kosztem Kani Gostyń uzyskała jedenastka z Krzywinia. Za cenny możemy też uznać remis w Przyprostyni zespołu PKS Racot, który kontynuuje dobrą passę.

Promień do wygranej nad Kanią poprowadził Maciej Bossy, który zdobył obie bramki. Kania zdołała odpowiedzieć jedynie trafieniem Szymona Olejniczaka.

PKS Racot przegrywał z jedną z rewelacji ligi – Płomieniem Przyprostynia, ale po pięciu minutach od straty bramki wyrównał po strzale Pudlickiego.

Bardzo mocny wydaje się być lider z Lwówka. O jego sile na własnym boisku przekonała się Rawia Rawag Rawicz, przegrywając aż 0:3. Warty odnotowania jest jeszcze punkt Pogoni Śmigiel, która znajduje się w strefie spadkowej.

Wyniki 12 kolejki:

APR Tarnowo Podgórne Poznań – Grom Plewiska 2:1

GKS Dopiewo – Korona Piaski 2:0

Rawia Rawag Rawicz – Pogoń Lwówek 0:3

Pogoń Śmigiel – Orkan Chorzemin 0:0

Wiara Lecha Poznań – Juna Trans Stare Oborzyska 3:1

Promień Krzywiń – Kania Gostyń 2:1

Lipno Stęszew – Orla Jutrosin 1:0

Płomień Przyprostynia – PKS Racot 1:1

W tabeli z dużą przewagą prowadzi Pogoń Lwówek – 32 punkty, przed Wiarą Lecha Poznań – 24 oraz GKS Dopiewo – 23. Piąty jest Promień Krzywiń – 21, a szósty PKS Racot – 20 i są to najwyżej sklasyfikowane nasze zespoły. Na miejscach spadkowych Pogoń Śmigiel – 6 i Juna Trans Stare Oborzyska, którym udało się dotąd zremisować w jednym spotkaniu. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*