Przegrany sparing Dąbroczanki

Większość piłkarskich zespołów naszego regionu rozpoczęła już przygotowania do nowego sezonu. Nie inaczej jest w Pępowie. Miejscowa Dąbroczanka, która występować będzie dalej w IV lidze rozegrała już swój pierwszy mecz kontrolny, niestety przegrany.

Podopieczni trenera Michała Roszaka rozegrali na własnym boisku sparing ze Stalą Pleszew. Nasz zespół wyszedł do tego meczu w mocno zmienionym składzie. Widoczny był brak zgrania. Rywal z Pleszewa skutecznie to wykorzystał, wygrywając aż 3:0.

To dopiero pierwszy nasz sparing. Dla niektórych był to pierwszy kontakt z piłką po dłuższej przerwie. Pomimo tej dość znacznej porażki jestem zadowolony z gry i postawy zawodników. Zabrakło nam dokładności i skuteczności. Nad tym będziemy pracować. Myślę, że z każdym kolejnym meczem będzie lepiej – powiedział Michał Roszak, trener Dąbroczanki Pępowo.

Dodajmy, że ten drugi mecz kontrolny przed zbliżającym się ligowym sezonem jedenastka z Pępowa rozegra 20 lipca (środa) z Promieniem Krzywiń. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*