Przegrany sparing z Laskowicami

Trzeci mecz sparingowy rozegrał beniaminek I ligi, zespół GI Malepszy Futsal Leszno. Korzystając z gościny hali LO w Gostyniu uległ głównemu kandydatowi do awansu do ekstraklasy Orłowi Jelcz Laskowice 3:4.

To spotkanie rozpoczęło się dla leszczynian bardzo źle. Początek zdecydowanie należał do rywala, który prowadził już 2:0.

Leszczynianie musieli gonić. Mieli swoje niewykorzystane sytuacje, ale w końcu drogę do siatki znalazł Drewnowski. Nasz zespół złapał kontakt, ale nie szybko cieszył się pierwszą zdobytą bramkę, bo po kilku chwilach było już (1:3). Potem przeciwnik trafił po raz czwarty i zespół trenera Dariusza Pieczyńskiego znalazł się w trudnym położeniu.

Grał jednak do końca i gonił rywala. Na 2:4 wynik zmienił Lebiedziński, a na 3:4 Pietruszko. W ostatnich fragmentach spotkania GI Malepszy Futsal Leszno postawiło wszystko na jedną kartę, wycofując bramkarza. To zagranie nie przyniosło jednak skutku. Wynik nie uległ już zmianie i sparingowa porażka stała się faktem. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*