Przemysław Pawlicki w Gorzowie

Dzień po oficjalnej informacji z Leszna mamy wiadomość z Gorzowa. To tam zakotwiczy na najbliższy sezon Przemysław Pawlicki, który po raz drugi w swojej karierze reprezentował będzie barwy Stali.

Informacja ta nie jest żadną niespodzianką, ale potwierdzeniem tego, na co się zanosiło od dłuższego czasu. Dzisiaj jednak to wszystko nie jest już domysłem, czy plotką, a potwierdzeniem tego, że starszy z braci Pawlickich był dogadany w klubem znad Warty znacznie wcześniej, bowiem Stal oficjalnie to ogłosiła na swojej internetowej stronie.

Mamy zespół zbilansowany. Jeśli chodzi o Przemysława Pawlickiego, to uważam, że to zmiana na plus, jeśli porównujemy go do Piotra Świderskiego, czy Tomasza Gapińskiego. Mamy obecnie drużynę, w której każdy może pociągnąć wynik – powiedział Ireneusz Zmora, prezes Stali.

Gdzie wystartuje młodszy z braci? Trudno na ten moment powiedzieć. Wiemy jednak już na pewno, że bracia zostaną rozdzieleni. Jak się wydaje kierunki mogą być trzy, a więc: Toruń, Zielona Góra i ewentualnie Rybnik, który wyczekuje na rozwój wypadków na rynku transferowym. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*