Przed arcytrudnym zadaniem stanie w niedzielę futsalowa drużyna z Leszna. Do Trapezu przyjeżdża niepokonana ekipa z Zielonej Góry.

Zielonogórzanie to drużyna, która jeszcze dwa lata temu walczyła w II lidze, w tej samej grupie co ekipa z Leszna. Wówczas wygrała ligę w cuglach z kompletem zwycięstw. W I lidze okrzepła i dzisiaj rozdaje karty.

AZS UZ Zielona Góra w czterech spotkaniach zgromadziła komplet 12 punktów i jest na czele tabeli I ligi. Nasz zespół po czterech spotkaniach pozostaje z trzema punktami, po imponującym wygranym meczu u siebie z Mieszkiem Gniezno 8:2. Trzy mecze wyjazdowe kończyły się porażkami, choć ostatnio w Białymstoku zespół Dariusza Pieczyńskiego mógł się pokusić choćby o remis.

W niedzielę faworytem będą goście, ale po cichu liczymy, że GI Malepszy Futsal Leszno nawiąże walkę i postara się o niespodziankę, choć będzie o to niezwykle ciężko. Do odważnych świat jednak należy, a sport widział już nie jedną niespodziankę.

Początek meczu w leszczyńskim Trapezie o godzinie 17.00. Biletem wstępu będzie program w cenie 10 zł. Bilety dla młodzieży i emerytów w cenie 5 zł. Dodajmy, że organizatorzy przygotowali też niespodzianki dla kibiców. Każdy posiadacz biletu otrzyma pamiątkowy album oraz dwie pierwsze naklejki kolekcjonerskie. Ponadto w przerwie spotkania będzie można wygrać nagrody ufundowane przez Nest Bank, który jest jednym ze sponsorów leszczyńskiego klubu. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*