Pucharowy egzamin GI Malepszy Futsal Leszno

Futsalowa drużyna z Leszna stanie w środowy wieczór przed arcytrudnym zadaniem w 1/8 finału Pucharu Polski. Lider I ligi zmierzy się z liderem Futsal Ekstraklasy, aktualnym mistrzem Polski – Rekordem Bielsko-Biała.

Leszczynianie zapewne nie będą faworytem konfrontacji z zespołem, który naszpikowany jest reprezentantami Polski. W lidze Rekord zmierza po kolejny tytuł, mając już 7 punktów przewagi. W ostatniej kolejce rozbił wicelidera z Torunia aż 5:0.

Tomasz Trznadel, trener GI Malepszy Futsal Leszno ma w swoim cv zwycięstwo nad Rekordem i zapewne chciałby powtórzyć ten wyczyn. Zresztą w tej drużynie, która wtedy tego dokonała jest kilku graczy obecnie grających w Lesznie. Czy jednak gospodarzom wystarczy umiejętności i wiary w to, że jednak można pokonać krajowego giganta?

Puchar Polski rządzi się swoimi prawami, więc możemy mieć cichą nadzieję, że leszczyński zespół nawiąże wyrównaną walkę z zespołem z południa Polski. Początek wtorkowej rywalizacji w Trapezie o godzinie 18.30. Specjalnego zaproszenia fanom halowej piłki nożnej nie trzeba wysyłać. Mecz ten nie potrzebuje żadnej rekomendacji. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*