Punkt w stolicy

Z punktem ze stolicy powraca futsalowa drużyna z Leszna. GI Malepszy Futsal zremisował z AZS UW Warszawa 4:4, pomimo, że przegrywał już 3:0.

Już sam początek był dla gości z Leszna bardzo zły. Ekipa z Leszna straciła trzy bramki i po ośmiu minutach było (3:0). Goście nie mieli wyjścia. Trener Dariusz Pieczyński zagrał va banque. Ryzykował i ściągnał bramkarza. Długo nie przynosiło to efektu. Dopiero pod koniec I połowy trafił Pietruszko i mieliśmy (1:3). Jeszcze przed przerwą przewagę zmniejszył Olszak. Po 20 minutach było nieźle. Wynik (3:2) dawał nadzieje na zdobycz punktową.

Po przerwie na 3:3 wyrównał Olszak, dla którego było to drugie trafienie w tym meczu. Wtedy przebudzili się piłkarze ze stolicy, wychodząc znów na powadzenie. Cieszyli się nim krótko, bo do remisu 4:4 doprowadził Pietruszko. Wynik nie uległ już zmianie i obie drużyny podzieliły się punktami. To cenny remis leszczynian z zespołem, który jest wyżej notowany w tabeli I ligi. (andre/fot.archiwum).