Rawia, PKS i Promień z wygranymi

Ze zmiennym szczęściem wiodło się w minionej kolejce spotkań piłkarskiej Ligi Międzyokręgowej zespołom z naszego regionu. Najwięcej powodów do zadowolenia było w Rawiczu, Krzywinie oraz Racocie.

To te trzy zespoły zakończyły mecze 10 kolejki ze zwycięstwami. Rawia pokonała skromnie 1:0 – Orkana Chorzemin. Strzelcem bramki, dającej 3 punkty był w 65 minucie Mateusz Pijanowski.

Odblokowała się po ostatnich niepowodzeniach drużyna Promienia Krzywiń. Zrobiła to kosztem innej naszej drużyny – Orli Jutrosin, triumfując 3:0. Na listę strzelców wpisali się: Łukasz Biały, Hubert Szyszka i w doliczonym czasie gry Karol Dułacz.

Trzy punkty zdobyła też ,,jedenastka” z Racotu. Początek PKS miał mało udany, ale teraz zespół trenera Dawida Dominiczaka zaskoczył i wygrał czwarty mecz z rzędu, pokonując na wyjeździe w derbach Pogoń Śmigiel 2:0. Bramki dla PKS zdobyli po przerwie: Tomasz Gertig oraz Norbert Karolewicz.

Niestety przegrały zespoły, które jeszcze niedawno były w czubie tabeli, czyli Kania Gostyń oraz Korona Piaski. Nie może się za to zupełnie odnaleźć Juna Trans Stare Oborzyska.