Rawia rozbiła Turów

Nie było niespodzianki w meczu koszykarzy Rawii Rawag Rawicz z Turowem Zgorzelec. Rywal nie wygrał żadnego meczu i nie zmienił tego w tym spotkaniu. Nasz zespół wygrał pewnie i wysoko 106:75.

Goście prowadzili jedynie na początku 1:0 i 4:2. W całym meczu dominowała jednak Rawia, która po 10 minutach prowadziła 26:12, a do przerwy już 51:29.

Rywal nie miał nic do powiedzenia, bo to najsłabsza drużyna całej II ligi i takie są jej możliwości. Starał się jak zwykle Fudziak i Rejman, ale to było za mało na Rawiczan, którzy wygrali wysoko 106:75.

Rawia Rawag Rawicz – PGE Turów Zgorzelec 106:75 (26:12, 25:17, 32:23, 23:23)

Punkty dla Rawii Rawag zdobywali: Rodak 19, Maciołek 15, Staśkowiak 13, Muskała 13, Wiśniewski 11, Kurkowiak 10, Styła 9, Zając 8, Olejniczak 6, Popiel 1. (andre/fot.archiwum).