Czy Real Astromal Leszno podtrzyma zwycięską passę i postara się o sprawienie niespodzianki na parkiecie w Gorzowie? Stal, to beniaminek, ale tylko z nazwy. Już pierwszy mecz tych drużyn w Lesznie dał kibicom sporo emocji.

W Trzynastce w I rundzie padł remis. Remis dodajmy wydarty przez gospodarzy, bo częściej na prowadzeniu była Stal. Zespół znad Warty gra rewelacyjnie. Po ostatniej wygranej wskoczył na ,,pudło” i ma apetyt na więcej.

Faworytem bez wątpienia będzie Stal, ale ekipa z Leszna jedzie tam powalczyć o korzystny rezultat. Będzie to o tyle trudne, że nasz zespół boryka się z problemami kadrowymi.

Kontuzje wykluczyły już z gry Makowiejewa, Bartłomiejczyka, a ostatnio Łuczaka. Na diar złego w poprzednim spotkaniu niebieską kartkę otrzymał Misiaczyk i w Gorzowie nie będzie mógł zagrać. Do drużyny wrócił po dwóch latach bez gry trener Maciej Wierucki. To na pewno wartość dodana leszczyńskiego zespołu.

W Gorzowie mają respekt przed ekipą z Leszna. Zdają sobie bowiem sprawę, że Real Astromal posiada dobre rozegranie i dobrą drugą linię. Gospodarze chcą te poczynania w sobotę zneutralizować. Mamy nadzieję, że ta sztuka im się nie uda, a zespół z Leszna wygra w rundzie rewanżowej po raz czwarty z rzędu. Początek spotkania w grodzie nad Wartą o godzinie 18.00. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*