Real Astromal Leszno wraca do gry

Po dłuższej przerwie do gry o I-ligowe punkty powracają szczypiorniści Real Astromal Leszno. Powodem dłuższej przerwy były przekładane spotkania. W sobotę naszego I-ligowca czeka wyjazd na derbowe starcie z Nielbą Wągrowiec.

Oba zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli. Nielba jest szósta – 26 punktów, tylko punkt mniej ma zespół trenerów: Wieruckiego i Kmiecika. W dodatku leszczynianie mają jedno spotkanie rozegrane mniej od tego rywala.

Nie wiemy jak ta długa przerwa wpłynęła na formę zespołu z Leszna, ale wierzymy, że pozwoliła złapać zespołowi kolejny oddech i że końcówka sezonu będzie udana.

Derby zawsze rządzą się swoimi prawami. W lidze i w sparingach Real Astromal grał już z Nielbą i radził sobie bardzo dobrze. Po cichu liczymy na przyjemne wieści z Wągrowca i komplet punktów.

Real Astromal jest wciąż w grze o piąte miejsce w tabeli. Strata wynosi tylko punkt. Pierwsza czwórka jest już raczej nieosiągalna, bo tam mocne pozycje mają: Spójnia Gdynia, Stal Gorzów, Warmia Traveland Olsztyn i Pomezania Polski Cukier Malbork.

Dodajmy, że sobotnie derbowe spotkanie w Wągrowcu rozpocznie się o godzinie 18.00. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*