Real Astromal podejmie beniaminka z Grudziądza

W sobotę w hali Trzynastka swój kolejny mecz o punkty w I lidze rozegrają szczypiorniści Real Astromal Leszno. Ekipa dowodzona przez Macieja Wieruckiego podejmować będzie MKS Grudziądz.

To jeden z beniaminków I ligi. Jak do tej pory z siedmiu rozegranych spotkań wygrał dwa. W pozostałych schodził z parkietu pokonany. 6 punktów daje miejsce w dolnych rejonach tabeli. Za MKS są tylko SMS ZPRP Gdańsk oraz Polski Cukier Pomezania Malbork.

Nasz zespół po słabszym meczu u siebie z Warmią Energą Olsztyn zrehabilitował się przed niespełna tygodniem w Sierpcu, odnosząc pewnie zwycięstwo. Wreszcie nieco lepiej wyglądała gra w ataku, nad którą zespół cały czas musi pracować.

Bez wątpienia leszczynianie będą faworytem sobotniego starcia z ekipą z Grudziądza, której nikt nie zamierza jednak lekceważyć. W obecnym sezonie padło już kilka zaskakujących rezultatów.

Także sytuacja kadrowa zespołu z Leszna jest już bardzo dobra. Poza Łuczakiem, który dalej przechodzi rehabilitację wszyscy inni są do dyspozycji szkoleniowca gospodarzy.

Sobotnie spotkania ze względu na mecz koszykarzy rozpocznie się godzinę później niż zwykle, czyli o godzinie 19.00. Zapraszamy. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*