Real Astromal sprawdził Tęczę Kościan (GALERIA)

Piłkarze ręczni Real Astromal Leszno rozegrali kolejny mecz sparingowy. W piątek podejmowali w Trzynastce rywala zza miedzy, II-ligową Tęczę Kościan, wygrywając wysoko 35:21.

Już pierwsze minuty pokazały, że zespołowi z II ligi ciężko będzie nawiązać walkę. Po kilku pierwszych akcjach było 5:1. Tęcza obijała słupki i poprzeczki, albo na przeszkodzie stawał Fryderyk Musiał. Potem z grą w ataku gości było trochę lepiej, ale po 30 minutach notowaliśmy (18:12).

Tęcza, do której powrócili dobrze znani z występów w Lesznie: Damian Krystkowiak i Dawid Wesołek po przerwie straciła rezon. Tęcza miała bardzo dużo problemów z atakiem pozycyjnym. Sporo na tle I-ligowca do życzenia pozostawiało też zgranie drużyny, ale na to jest jeszcze trochę czasu. Ostatecznie Real Astromal Leszno pokonał Tęczę Kościan pewnie i zdecydowanie (35:21). (andre/fot.andre).