Real Astromal spróbuje powstrzymać beniaminka z Wielunia

W sezonie 2014/2015 Real Astromal Leszno rywalizował w spotkaniach barażowych o pozostanie w I lidze z MKS Wieluń. Wówczas dwa razy górą byli leszczynianie. Od tego czasu jednak w zespole sobotniego rywala bardzo wiele się zmieniło.

MKS uzyskał w końcu awans po nieudanych spotkaniach barażowych i w tym sezonie zameldował się w I lidze, gdzie radzi sobie nadzwyczaj dobrze.

Wystarczy popatrzeć na bilans MKS, który jest podobny jak ten uzyskany dotąd przez nasz zespół. Oba zespoły mają po 11 punktów i zajmują miejsca 8-9.

Wielunianie sprawili przed tygodniem sporą niespodziankę, by nie powiedzieć sensację, wszak wygrali na parkiecie wicelidera z Olsztyna. Real Astromal też w końcu zanotował zwycięstwo, ogrywając po dobrym spotkaniu Nielbę Wągrowiec.

Wiadomo, że MKS to nie jest już ta drużyna, z którą graliśmy w barażach. Zespól został wzmocniony i przemeblowany. Przede wszystkim jednak musimy patrzeć jednak na siebie. Wierzę, że powalczymy tam o korzystny wynik – powiedział Maciej Wierucki, szkoleniowiec Real Astromal Leszno.

Początek spotkania w hali WOSiR w Wieluniu w sobotę o godzinie 18.00. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*