Czy szczypiorniści Real Astromal Leszno odniosą w najbliższą sobotę swoje czwarte zwycięstwo w rundzie rewanżowej? Wierzymy, że tak, tym bardziej, że rywal nie będzie teoretycznie aż tak wymagający.

Do Trzynastki zawita GKS Żukowo. Beniaminek nie należy do mocnych I ligi. Musi się bronić przed spadkiem. Jak do tej pory zespół ten zdobył zaledwie 9 punktów i zajmuje odległe 12 miejsce w tabeli.

Jednak w I rundzie nasza drużyna straciła punkty w Żukowie, remisując 24:24. Na pewno rywala nie można lekceważyć. GKS nie ma wiele do stracenia, a wiara w tym zespole w utrzymanie ligi wciąż jest.

Niekiedy mecze z teoretycznie słabszymi rywalami są tymi trudniejszymi. By wygrać potrzebna jest przede wszystkim koncentracja od pierwszych minut. Mamy nadzieję, że leszczyńskiej drużynie jej nie zabraknie i w sobotę odniesie czwarte zwycięstwo w rundzie rewanżowej.

Do zespołu po meczu pauzy z powodu otrzymania niebieskiej kartki powróci Krzysztof Misiaczyk. Są jednak i straty, bo w tym sezonie do grona wykluczonych z gry dołączył niestety Piotr Łuczak, który jest już po zabiegu kontuzjowanego kolana. Zawodnikowi życzymy szybkiego powrotu na boisko.

Dodajmy, że sobotni mecz w hali Trzynastka rozpocznie się tradycyjnie o godzinie 18.00. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*