Riksza Lotta będzie obwozić mieszkańców Kościana

Riksza Lotta może być napędzana siłą ludzkich mięśni lub wbudowanym silnikiem elektrycznym fot. astrini-design.pl

Jedną z atrakcji podczas Dni Kościana, które odbędą się już w najbliższy weekend, są bezpłatne przejazdy rikszą. Ma ona kursować po alejkach parku miejskiego. Wyjątkowa riksza, będąca połączeniem tradycji z nowoczesnością, sygnowana jest przez Astrini Design. Właścicielem tego brandu jest firma Astromal z Wilkowic, gdzie wyprodukowano pojazd.

Byliśmy już z naszą rikszą w wielu miejscach w kraju i zagranicą. Wszędzie spotkała się ona z gorącym przyjęciem i zainteresowaniem. Mam nadzieję, że podobnie będzie w Kościanie. Taka przejażdżka to duża przyjemność zarówno dla pasażerów jak i prowadzącego pojazd – zapewnia Lucyna Janicka-Ryfa, reprezentująca Astrini Design.

Dostęp do pełnej treści artykułu jest płatny

Aby wykupić dostęp do pełnej treści artykuły należy wybrać opcję WYKUP. Jeśli posiadasz już kod dostępu, wybierz opcję ZALOGUJ. Więcej informacji w regulaminie.
Zaloguj się lub Wykup
Sprawdź Wykup
Anuluj

Wykup dostęp poprzez szybkie płatności DOTPAY.

Wykup dostęp poprzez SMS PREMIUM.

Wykup dostęp poprzez szybkie płatności DOTPAY (koszt 1,10 zł). Otrzymasz kod, który należy wpisać w pierwsze okno poniżej. Na koniec wciśnij "Odblokuj dostęp". Więcej informacji w regulaminie.
Kup kod
Odblokuj dostęp
Wykup dostęp poprzez SMS PREMIUM (koszt 1,23 zł brutto). Wyślij SMS o treści AP.OTO1 na numer 71068. Otrzymasz kod, który należy wpisać w pierwsze okno poniżej. Na koniec wciśnij "Odblokuj dostęp". Więcej informacji w regulaminie.
Odblokuj dostęp
Anuluj

Cały artykuł jest również dostępny w 20 numerze Panoramy Leszczyńskiej z 2018 roku. Zapraszamy do zakupu e-wydania:

AUTOR ARTYKUŁU: mach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*