Rodzinna zabawa w towarzystwie gwiazd

Choć aura podczas minionego weekendu była dość kapryśna, ludzie chętnie korzystali z atrakcji przygotowanych z okazji święta miasta. Na stadionie bawiły się całe rodziny. Fot. Anna Machowska

Za nami Dni Góry. Choć aura nie była zbyt łaskawa dla organizatorów, wszystkie imprezy przygotowane z okazji święta miasta nie dość, że się odbyły, to jeszcze cieszyły się naprawdę dużą popularnością. Co więcej, bawiły się na nich całe rodziny.

Tegoroczne Dni Góry upłynęły pod znakiem koncertów wielkich gwiazd, polskich i zagranicznych. W sobotę na wielkiej scenie na stadionie wystąpiły zespoły Blue Cafe oraz IRA, a w niedzielę koncert dała Ewelina Lisowska i Electric Light Orchestra.

Przed publicznością zaprezentowali się jednak również miejscowi artyści, m.in. Big Band Domu Kultury w Górze oraz mażoretki UKS „Artis” Góra.

Nie zabrakło też towarzyszących imprez o charakterze sportowym. Był turniej tenisa ziemnego, brydźa sportowego, a także zawody w strzelectwie myśliwskim.

Warto podkreślić, że wstęp na wszystkie imprezy był darmowy. Było to możliwe dzięki sponsorom Dni Góry, którymi byli: Gaz-System, PGNiG oraz Enea.

Anna Machowska