„Rowerowa S5” – to nowe stowarzyszenie

W rawickim urzędzie odbyło się spotkanie przedstawicieli samorządów gminnych i powiatowych oraz organizacji pozarządowych z Wielkopolski i Dolnego Śląska, gotowych pracować na rzecz powstania trasy rowerowej S5. Samorządowcy podpisali list intencyjny i powołają Stowarzyszenie „Rowerowa S5”.

Włodarze dolnośląskich i wielkopolskich gmin oraz powiatów, jak również przedstawiciele pozostałych instytucji, podpisali wspólnie list intencyjny, w którym wyrazili wolę powołania Stowarzyszenia Gmin i Powiatów „Rowerowa S5”. Zobowiązali się popierać inicjatywę rozwoju infrastruktury rowerowej oraz podejmować działania zmierzające do rozwoju i promocji Wielkopolski i Dolnego Śląska z uwzględnieniem turystyki rowerowej.

Dostęp do pełnej treści artykułu jest płatny

Aby wykupić dostęp do pełnej treści artykuły należy wybrać opcję WYKUP. Jeśli posiadasz już kod dostępu, wybierz opcję ZALOGUJ. Więcej informacji w regulaminie.
Zaloguj się lub Wykup
Sprawdź Wykup
Anuluj

Wykup dostęp poprzez szybkie płatności DOTPAY.

Wykup dostęp poprzez SMS PREMIUM.

Wykup dostęp poprzez szybkie płatności DOTPAY (koszt 1,10 zł). Otrzymasz kod, który należy wpisać w pierwsze okno poniżej. Na koniec wciśnij "Odblokuj dostęp". Więcej informacji w regulaminie.
Kup kod
Odblokuj dostęp
Wykup dostęp poprzez SMS PREMIUM (koszt 1,23 zł brutto). Wyślij SMS o treści AP.OTO1 na numer 71068. Otrzymasz kod, który należy wpisać w pierwsze okno poniżej. Na koniec wciśnij "Odblokuj dostęp". Więcej informacji w regulaminie.
Odblokuj dostęp
Anuluj

Cały artykuł jest również dostępny w 28 numerze Panoramy Leszczyńskiej z 2018 roku. Zapraszamy do zakupu e-wydania:

AUTOR ARTYKUŁU: Anna Machowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*