Fot. plplus.pl

Od niespełna dwóch tygodni trwa rozbudowa Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Czarnego Legionu w Gostyniu. W budynku, który jest rozbudowywany, odbywają się zajęcia dla 250 uczniów z klas 1-4.

Aktualnie przygotowywany jest teren pod fundamenty. Otoczenie budowy zostało zabezpieczone i nie stanowi zagrożenia dla uczniów. Dotychczasowe główne wejście do szkoły jest zamknięte, dlatego wszyscy muszą teraz korzystać z wejścia awaryjnego, które zostało przystosowane dla uczniów niepełnosprawnych – wyjaśnia Adam Jankowski, dyrektor SP 1 w Gostyniu.

Dyrektor szkoły zapewnia także, że prace związane z rozbudową szkoły nie będą zakłócać prowadzenia zajęć. Inwestycja obejmuje dobudowanie do istniejącego budynku szkolnego nowego skrzydła, które połączone będzie z nim łącznikiem. nat

Cały artykuł w 39. numerze Panoramy Leszczyńskiej.

Zapraszamy do zakupu e-wydania:

3 KOMENTARZE

 1. Jest poprawa. Teraz trzeba artykuł przeczytać do końca żeby się dowiedzieć jakiego miasta (gminy, powiatu) dotyczy ta informacja.
  Apeluję o tego rodzaju informację na początku artykułu.
  Pozdrawiam

 2. Powiat (lub miasto powiatowe) zawsze można odczytać z kategorii w której znajduje się dany wpis. Są one widoczne nad tytułem. Pozdrawiam.

  • Nieważne. Taka informacja powinna być w artykule i kropka. Można się spierać bo przecież czytelnik, który chce przeczytać informacje ze swojego regionu klika zakładkę Gostyń, Rawicz itp. i wieże czyta artykuł dotyczący wydarzenia z jego okolicy ale klikając na stronie głównej w artykuł nie każdy jest zorientowany w tym że nad tytułem są jakieś kategorie.
   Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*