Rozdajemy nagrody!

Firma Brześć istnieje od 1984 roku i zajmuje się produkcją tradycyjnych opartych na domowych recepturach wyrobach cukierniczych sprzedawanych przez przedstawicieli i dystrybutorów na terenie całej Polski. Przedsiębiorstwo posiada certyfikat BRC, symbolizujący najwyższy poziom produkowanej żywności.

W ofercie firmy znajdują się produkty tj. słomki ptysiowe, babki, ciasteczka, ciasteczka francuskie oraz ciasta drożdżowe.

Słomka ptysiowa, to mała słodka przekąska, którą można zajadać przy kawie lub herbacie. Przyjemna jako samodzielna słodycz, a jedzona uprzednio maczana w herbacie lub kawie, dla niektórych jest wyjątkowym doznaniem, przypominając babcine łakocie. Ciasta ptysiowe zamoczone dosłownie na sekundę szybko chłoną aromat napoju. Małe kuleczki groszku ptysiowego to wyjątkowy składnik wielu smacznych zup i kremów.

Dla czytelników Panoramy Leszczyńskiej mamy prezenty od firmy Brześć. Do wygrania jest dziesięć wyjątkowych zestawów kibica. W skład każdego z nich wchodzi: szalik kibica, płócienna torba ekologiczna, biało-czerwona kredka do twarzy i oczywiście zapas słomek ptysiowych (z cukrem, nasionami oraz cynamonem), które sprawdzą się np. podczas oglądania ulubionego serialu lub meczu. Wystarczy 8 listopada o godz. 12.00 wysłać do nas wiadomość mailową i napisać od ilu lat istnieje firma Brześć? W temacie maila prosimy wpisać ,,słomki ptysiowe”, a w treści odpowiedź na pytanie oraz swoje imię, nazwisko i miejscowość. Piszcie na adres: redakcja@panoramaleszczynska.pl NAT

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*